Jesteśmy tutaj aby Cię nauczyć dobrych nawyków!

Życie składa się z wielu składników i tak samo jak dobra potrawa niekiedy jest skomplikowane! Zdajemy sobie sprawę ze w XXIw. nie każdy ma czas i możliwości na super gotowanie i spędzanie czasu w kuchni bez limitu.
Ja mam na imię Dawid i razem z moją dziewczyną Kasią chcemy zaprezentować Ci jak w łatwy i szybki sposób nabyć dobre nawyki żywieniowe. Proste rady oraz nasze doświadczenie pozwolą Ci na nowo cieszyć się dobrą figurą, lepszym stanem zdrowia oraz nowymi smakami wynikającymi ze zmian które podpowiemy Ci jak wprowadzić.
Na tej stronie możesz zdobyć wszelkie narzędzia potrzebne do tego aby rozpocząć z nami współpracę. Zapytasz dlaczego my?
Otóż nie jesteśmy trenerami personalnymi (jeszcze) którzy będą Cię kasować za każdą godzinę jak za dobry posiłek w restauracji. Nie jesteśmy dietetykami którzy ułożą Ci dietę i powiedzą co masz jeść a czego nie. Jesteśmy ludzmi którzy z własnego doświadczenia i doświadczenia dietetyków i trenerów personalnych starają się wyciągnąć esencję i przedłożyć Ci ją w sposób łatwy i przyjemny!
Jak powiedział kiedyś Stephen Covey jeden z mentorów którzy zmieniają myślenie ludzi
„Daj komuś rybę, a nakarmisz do na jeden dzień. Naucz go łowić ryby, a nakarmisz go na całe życie!” Właśnie tutaj będziesz mógł zdobyć swoją „wędkę” a my nauczymy Cię jak w najlepszy sposób ja wykorzystać! Nie czekaj!

Organizm na ba[k]terie

Zycie? tak to są pewne reguły których musimy się trzymać przez wiele lat…
ale to tez jest nasz organizm „świątynia” którą albo zawalimy śmieciami albo uszanujemy procesy które zachodzą i będziemy żyć tak aby nasze ciało, organizm funkcsjonowało jak najlepiej za co zostaniemy wynagrodzeni brakiem problemów, schorzeń i powikłań po złej diecie i braku aktywności fizycznej…
tak niewiele trzeba by zmienić tak wiele!